,

SAMSUNG WW90T4040CE1LE

Достапност:

Нема на залиха


• 9кг -1400 вртежи/мин DIGITAL INVERTER мотор со 20 години гаранција Технологија на пареа Дијамантски Барабан StayClean фиока Drum Clean технологија ВхШхД 850x600x550 mm

30.990 ден

Нема на залиха

Спореди