SENCOR SBL4371

Достапност:

На залиха


Моќност на моторот (max): 600 W Број на брзини за лесно ракување: 2(0/1/2/импулс) Волумен на садот: 1.5 l 2 Инокс ножеви Функција за дробење на мраз Погоден и за Smoothie Капак со отвор за дополнување Гумени додатоци кои не се лизгаат

Број на рати: 10 рати
  • Вкупно провизиjа (СВТ 51.09%): 12 450 ден
  • Вкупен износ за отплата: 62 450 ден
  • Датум на отплата: 23.10.2020
  • Износ на рата: 6 245 ден

Овој калкулатор е од информативен карактер, доколку сакате да го порачате овој продукт на рати, ставете го во кошничка, и на прозорецот за наплата изберете плаќање на рати со Kreddy.

3.200 ден

На залиха

Овој производ може да се купи на 3-36 рати.