-21%
,

SENCOR SFS4050SS

Достапност:

На залиха


• – Отстранлив челичен диск за режење (дијаметар 190 мм) – Варијабилна дебелина на режење (1-15 мм) – Интегриран заштитник за прстите

4.990 ден 6.290 ден

На залиха

Спореди