,

SENCOR SHT B303 SLIM

Достапност:

На залиха


• – Мин. дијагонала: 19? – Макс. дијагонала: 37? – Оддалеченост од ѕид: 2.2 cm – Максимална тежина на телевизор: 35 kg

500 ден

На залиха

Спореди