SEVERIN HS0770

Достапност:

На залиха


2 ААА батерии (вклучени) * Површина за бричење: 18 мм * Челични сечила (13 мм) * Четка за чистење * Заштитен капак

1.093 ден

На залиха

Овој производ може да се купи на 3-36 рати.