SEVERIN HT0112

Достапност:

На залиха


1900W 2 поставки за брзина / 3 топлина Копче за ладен воздух Прицврстувач нежно сушење на кадрици и бранови IONIC

2.290 ден

На залиха

Овој производ може да се купи на 3-36 рати.