-8%

SIEMENS VC06C101

Достапност:

На залиха


Eнергетска класа: C класа Годична потрочувачка : 40 kWh Ниво на бучавост : 81 dB(A) Обемот на кесата за прашина е 4 литри Телескопска цевка Ергономска рачка Голема четка со тркала и две мали за намештај и паркет 9 метри долг кабел Автоматско собирање на кабелот

Број на рати: 10 рати
  • Вкупно провизиjа (СВТ 51.09%): 12 450 ден
  • Вкупен износ за отплата: 62 450 ден
  • Датум на отплата: 23.10.2020
  • Износ на рата: 6 245 ден

Овој калкулатор е од информативен карактер, доколку сакате да го порачате овој продукт на рати, ставете го во кошничка, и на прозорецот за наплата изберете плаќање на рати со Kreddy.

5.499 ден 5.990 ден

На залиха

Овој производ може да се купи на 3-36 рати.