,

ST BHVG3430L

Достапност:

Нема на залиха


• Вградна гасна стаклокерамичка плотна 2 зони на гас Домино 30цм стакло MADE IN ITALY сигурносен вентил наменета за LPG гас + природен гас механички команди заштита од прегревање кружен гусан држач за садови при готвење на гас

5.500 ден

Нема на залиха

Спореди