-12%
,

ST BRG-450NP REGISTAR BANJA

Достапност:

На залиха


• Електричен регистар за бања Бела боја Моќност 450W Термостат со ЛЦД Дисплеј 12 реда цевки Водоотпорност и отпорност на прашина IP24 Димензии 62x9x107 цм

4.390 ден 4.990 ден

На залиха

Спореди