ST BTG-T2200X

Достапност:

На залиха


• ИНОКС Голем Грил тостер • за 4 тостови одеднаш • нелепливи плочи • 2200W • копче за селекција на соодветна температура • секогаш ладна рачка • посебен излез за течење на маслото • посебен дел за намотување на кабелот • светлосни индикатори за старт и крај на работата

2.400 ден

На залиха

Овој производ може да се купи на 3-36 рати.