ST MTG-800INOX

Достапност:

На залиха


• Мал Грил тостер • за 2 тостови одеднаш • 800W • Инокс – црна боја • нелепливи грил плочи • индикатор за работа во сина боја • заклучување на грил плочите

1.200 ден

На залиха