-5%
,

TEFAL FV5717 E0

Достапност:

На залиха


• Моќност:2500W Регулирачка пареа 45г/мин Ударна пареа 195г/мин Удобна рачка 270мл резервоар за вода

3.499 ден 3.700 ден

На залиха

Спореди