-14%

GORENJE BHI611ES

Достапност:

На залиха


Интегриран кујнски аспиратор Максимална бучавост: 67 dB проток на воздух: 370 m?/h Енергетска класа: D Gorenje Essential линија Димензии (ШxВxД): 53,4 ? 20,8 ? 30 cm ГАРАНЦИЈА 60 МЕСЕЦИ

6.290 ден 7.290 ден

На залиха