,

TEFAL IT3440 E0

Достапност:

Нема на залиха


• Стимер-Пегла на пареа Моќност:1800W Постојана пареа:30gr/min Резервоар за вода:1500ml Брзо загревање 45сек

9.700 ден

Нема на залиха

Спореди