TING BVE100LSKP DESEN

Достапност:

На залиха


Капацитет: 100 L/ Работен притисок: 6 bar Комбиниран бојлер за: струја, парно, соларна Моќност: 220 V Грејач: 2500 W Материјал на казан: Нерѓосувачки челик

17.990 ден

На залиха