TRINX 27,5 M137

Достапност:

Нема на залиха


TRINX M137 Frame:TRINX 24′ Fork:Suspension, Travel 50 mm Shifter:SHIMANO EF500 FD :SHIMANO TZ500 SHIMANO TZ500 ChainM30 7S Brake:TRINX Alloy Mechanical Disc RimTRINX Alloy Double Wall

Број на рати: 10 рати
  • Вкупно провизиjа (СВТ 51.09%): 12 450 ден
  • Вкупен износ за отплата: 62 450 ден
  • Датум на отплата: 23.10.2020
  • Износ на рата: 6 245 ден

Овој калкулатор е од информативен карактер, доколку сакате да го порачате овој продукт на рати, ставете го во кошничка, и на прозорецот за наплата изберете плаќање на рати со Kreddy.

16.400 ден

Нема на залиха

Овој производ може да се купи на 3-36 рати.