TRINX 29 K036 PRO

Достапност:

Нема на залиха


Model:TRINX K-036 Frame:29’*17′ Trinx Steel Suspension Travel:100mm Shifter:Shimano FD-TZ30 Brake:Alloy Mechanical Disc Wheel Set:Trinx Alloy Double Wall

Број на рати: 10 рати
  • Вкупно провизиjа (СВТ 51.09%): 12 450 ден
  • Вкупен износ за отплата: 62 450 ден
  • Датум на отплата: 23.10.2020
  • Износ на рата: 6 245 ден

Овој калкулатор е од информативен карактер, доколку сакате да го порачате овој продукт на рати, ставете го во кошничка, и на прозорецот за наплата изберете плаќање на рати со Kreddy.

15.900 ден

Нема на залиха

Овој производ може да се купи на 3-36 рати.