-10%
,

VIVAX ACP-24CH70AERI +

Достапност:

Нема на залиха


• ЕНЕРГЕТСКА КЛАСА A++ КАПАЦИТЕТ НА ЛАДЕЊЕ:8206.00 W КАПАЦИТЕТ НА ГРЕЕЊЕ:8206.00 W МОЌНОСТ ЛАДЕЊЕ:2510 W МОЌНОСТ ГРЕЕЊЕ:2130 W ПРОТОК НА ВОЗДУХ:1020.00 m3 ТЕМПЕРАТУРА:ОД -20 ? ПРЕПОРАЧАНА до 75 м2 ФРЕОН:R32

61.990 ден 68.990 ден

Нема на залиха

Спореди