-21%
,

VIVAX WH170RS

Достапност:

На залиха


Волумен на контејнер (l) 1,7
Моќност (W) 2200
Контрола на функцијата Механички
Светлосен индикатор за работа Тоа
Боја пастелно зелено
Материјал Нерѓосувачки челиK

1.190 ден 1.500 ден

На залиха

Спореди