-8%
,

WURTH F1000EI KOSILKA

Достапност:

На залиха


ВИД НА МОТОР: ИНДУКЦИСКИ
ШИРИНА НА СЕЧЕЊЕ: 32 cm
ВИСИНСКО ПРИЛАГОДУВАЊЕ:
25/40/55 mm, 3-СТЕПЕНО
ЦЕНТРАЛНО ПРИЛАГОДУВАЊЕ
СО ИНТЕГРИРАН ПРИКЛУЧОК
МАКС. МОЌНОСТ: 1000 W
КАПАЦИТЕТ НА КОРПАТА: 35 L

4.590 ден 4.990 ден

На залиха

Спореди