,

WURTH FT52P TRIMER

Достапност:

Нема на залиха


• Моќност 1,6 kW Мотор 2-тактен, воздушно ладење Ширина на сечењето 44cm Резервоар за гориво 1,2L Кубикажа 52cc Бензин : 2T масло (40:1) Мах број на обртаи 7500 o/min

8.450 ден

Нема на залиха

Спореди