ZIZI 12RIDER 8821

Достапност:

На залиха


12” Велосипед Железен рам Премиум волан 2x V-Brake кочници Меко Седиште Помошни Тркала Алумински Бандаши Наменет за возраст 2-5год.

3.700 ден

На залиха