ZIZI 24RAPID BOOSTER BLACK

Достапност:

На залиха


Велосипед 24′ 21 Брзини Shimano Менувач Дупли алуминиумски бандажи V-Brake Кочници Меко седиште Наменет за возраст 12+ години

12.490 ден

На залиха