-20%

ZVEZDA 4B

Достапност:

5 на залиха


ДИМЕНЗИИ:910/420/480mm МОЌНОСТ: 9KW TEЖИНА: 73Кg ПРОСТОР НА ГРЕЊЕ:180m3

Број на рати: 10 рати
  • Вкупно провизиjа (СВТ 51.09%): 12 450 ден
  • Вкупен износ за отплата: 62 450 ден
  • Датум на отплата: 23.10.2020
  • Износ на рата: 6 245 ден

Овој калкулатор е од информативен карактер, доколку сакате да го порачате овој продукт на рати, ставете го во кошничка, и на прозорецот за наплата изберете плаќање на рати со Kreddy.

9.990 ден 12.500 ден

5 на залиха

ДИМЕНЗИИ:910/420/480mm МОЌНОСТ: 9KW TEЖИНА: 73Кg ПРОСТОР НА ГРЕЊЕ:180m3

Шифра: КАКА126 Категорија:
Тежина 73 kg
Овој производ може да се купи на 3-36 рати.