ALFA 55 DELUX LEV

Достапност:

На залиха


Kапацитет:5Kw Димензии на рерна:550x540x195мм Волумен на загревање:65 м3 Површина на загревање?:25 м2 Тежина: 91 кг Димензии на шпоретот: висина 780мм ширина 965мм длабочина 612мм

Број на рати: 10 рати
  • Вкупно провизиjа (СВТ 51.09%): 12 450 ден
  • Вкупен износ за отплата: 62 450 ден
  • Датум на отплата: 23.10.2020
  • Износ на рата: 6 245 ден

Овој калкулатор е од информативен карактер, доколку сакате да го порачате овој продукт на рати, ставете го во кошничка, и на прозорецот за наплата изберете плаќање на рати со Kreddy.

16.790 ден

На залиха

Овој производ може да се купи на 3-36 рати.