-12%
,

BEKO CHG81442 BX

Достапност:

На залиха


• Моќност:400 W Капацитет:1000mL Поставки за брзина:2 Контрола со еден допир Избор на брзина

2.200 ден 2.500 ден

На залиха

Спореди