BEKO FSE66000GW

Достапност:

3 на залиха


•Шпорет •Eнергетска класа:A •Капацитет на рерната:66L •4 рингли •6 функции на рерната •Механички контроли •Димензии:85х60х60cm

Број на рати: 10 рати
  • Вкупно провизиjа (СВТ 51.09%): 12 450 ден
  • Вкупен износ за отплата: 62 450 ден
  • Датум на отплата: 23.10.2020
  • Износ на рата: 6 245 ден

Овој калкулатор е од информативен карактер, доколку сакате да го порачате овој продукт на рати, ставете го во кошничка, и на прозорецот за наплата изберете плаќање на рати со Kreddy.

14.000 ден

3 на залиха

•Шпорет •Eнергетска класа:A •Капацитет на рерната:66L •4 рингли •6 функции на рерната •Механички контроли •Димензии:85х60х60cm

Шифра: ШПЕЛ046 Категорија:
Овој производ може да се купи на 3-36 рати.