BEKO RFSA240M31WN

Достапност:

На залиха


Вертикален замрзнувач MinFrost® Нето капацитет:215L Број на фиоки:6 Дневен капацитет на замрзнување:9.8/24kg Димензии:150.8×59.5×59.2cm

20.990 ден

На залиха