-15%
,

BEKO VRT 51225 VB

Достапност:

На залиха


• Моќност:150W Капацитет:0.55L Време на работа:45 Мин Време на полнење:4 – 5 часа Тип на батерија:Литиум јон

10.200 ден 11.990 ден

На залиха

Спореди