BEKO WKM6246 W bokal

Достапност:

9 на залиха


Термо бокал Моќност:2400W Капацитет:1,6L Греач од нерѓосувачки челик Филтер против бигор Автоматско исклучување

2.300 ден

9 на залиха

Термо бокал Моќност:2400W Капацитет:1,6L Греач од нерѓосувачки челик Филтер против бигор Автоматско исклучување

Шифра: СИБО079 Категорија:
Овој производ може да се купи на 3-36 рати.