,

BOSCH BBS611PCK

Достапност:

Нема на залиха


• – Волумен на контејнерот за прашина: м – 2 во 1 четка за мебел и тапацирана четка за мебел – Време на полнење 4 часа

19.990 ден

Нема на залиха

Спореди