,

BOSCH DFM064A53

Достапност:

Нема на залиха


• DFM064A53 e seria 4, вграден аспиратор од 60см Oсветлување: 2 x 1,5W LED светилки Јачина на светлина: 294 lux

20.900 ден

Нема на залиха

Спореди