-7%
,

GORENJE GI62040X

Достапност:

На залиха


Машина за миење садови – вградна
Енергетска класа: A++
13 стандардни сетови
(SpaceComfort)
Број на корпи: 2
Целосен AquaStop
Димензии (ШxВxД): 59,6 ? 81,5 ? 55,8 cm

24.990 ден 26.990 ден

На залиха

Спореди

 

 • Машина за миење садови · GI62040X
 • Енергетска класа: Е
 • Тип на конструкција: Вграден
 • Димензии: Ширина: 596 mm, Висина на производот: 815 mm, Длабочина: 558 mm
 • Гаранција: 5 години

 

Основни информации

 • Тип на апарат: Машини за садови
 • Енергетска класа: E
 • Ниво на бучава: C
 • Боја: Сребрена
 • Линија: Essential линија

Ефикасност

 • Потрошувачка на вода:11 l
 • Максимална температура на влезната вода:60 °C
 • Мотор: Стандарден мотор

Управување

 • Индикатор за крај на миење: Звучен сигнал
 • Одложен старт: 3/6/9 h
 • Функција за таблета 3 во 1

 

Програми

 • Брзa програмa
 • Интензивно миење
 • Накиснување
 • Економична програма
 • Дневно перење
 • Температура на миење (°C)/60/45/40

 

Kарактеристики

 • Број на стандардни сетови:13pcs
 • Систем на горната корпа: Рачно подесување
 • Внатрешно светлување: Не
 • Инвертер мотор: Не

 

Опрема

 • Број на корпи:2
 • Повеќенаменска долна корпа

Сигурност

 • Заштита од прелевање
 • Целосен AquaStop
 • Внатрешност од не’рѓосувачки челик

 

Технички податоци

 • Бучност:47 dB(A)
 • Регулирање на висината:50 mm
 • Ширина:598 mm
 • Висина:815 mm
 • Длабочина:558 mm
 • Ширина на просторот за монтажа мин.:600 mm
 • Висина на просторот за монтажа мин:820 mm
 • Длабочина на просторот за монтажа мин.:560 mm
 • Ширина на спакуван производ:645 mm
 • Висина на спакуван производ:890 mm
 • Длабочина на спакуван производ:645 mm
 • Бруто тежина на апаратот:40,8 kg
 • Нето тежина на апаратот:36,3 kg

 

 

SKU: ВГС6082 Категории , Ознака:
Бренд:: GORENJE
Тежина 36 кг
Баркод

КГ

Гаранција (во месеци)

60

Вие исто така би сакале…