,

BOSCH KIV86NSF0

Достапност:

Нема на залиха


• KIV86NSF0 e seria 2, A+ ен. класа, вграден фрижидер Low Frost-иновативна технологија на одмрзнување која штеди енергија тивка работа на моторот

47.900 ден

Нема на залиха

Спореди