,

BOSCH MFQ3030S

Достапност:

На залиха


BOSCH MFQ3030S Рачен миксер Бела боја 350w 4 брзини 24 месеци гаранција

1.990 ден

На залиха

Овој производ може да се купи на 3-36 рати.