PRAVOSMUKALKA PEPEL ALFA PLAM

Достапност:

На залиха


Правосмукалка за чистење на пепел:камини на пелет,шпорети,котлови скари Единствена правосмукалка со петслојна заштита со огноотпорно ќерамичко- стаклено платно издржливо на високи температури. Воздухен заштитен вентил за ел мотор Индикатор-покажувач на прашина Снага на мотор мин.1200 max.1400w Метален канистер 18l

Број на рати: 10 рати
  • Вкупно провизиjа (СВТ 51.09%): 12 450 ден
  • Вкупен износ за отплата: 62 450 ден
  • Датум на отплата: 23.10.2020
  • Износ на рата: 6 245 ден

Овој калкулатор е од информативен карактер, доколку сакате да го порачате овој продукт на рати, ставете го во кошничка, и на прозорецот за наплата изберете плаќање на рати со Kreddy.

4.000 ден

На залиха

Овој производ може да се купи на 3-36 рати.