BOSCH MSM14200

Достапност:

6 на залиха


•Рачен блендер •Моќност:400W •Нож од нерѓосувачки челик за брзо дробење, мешање и сецкање •Сад за мешање со капак

2.300 ден

6 на залиха

•Рачен блендер •Моќност:400W •Нож од нерѓосувачки челик за брзо дробење, мешање и сецкање •Сад за мешање со капак

Шифра: СИБЛ106 Категорија:
Овој производ може да се купи на 3-36 рати.