,

BOSCH TR 7000 21/24 DESOB

Достапност:

На залиха


• Работен притисок: 0.25 бари Регулатор моќноста : 21 kW/24 kW Бучавост: 15 dB Kaпацитет на топла вода во минута: 13,2л/7,2 л/мин. (380С/600С) Можност за приклучување на солар

25.990 ден

На залиха

Спореди