TING BVE80KP

Достапност:

На залиха


Бојлер Капацитет 80 L Димензии: Дијаметар 435 мм Висина 890 мм Моќност:220 V Грејач 2500 W Влез/Излез (Топла-Ладна ) ? ‘’ Материјал на казан: Нерѓосувачки челик Изолација Полиуретан Надворешна обвивка. Ладно Валан лим, електростатски фарбан-бела или сива боја Работен притисок 6 бара Степен на заштита од влага: IP24 Анти корозивен систем-Магнезиум

Број на рати: 10 рати
  • Вкупно провизиjа (СВТ 51.09%): 12 450 ден
  • Вкупен износ за отплата: 62 450 ден
  • Датум на отплата: 23.10.2020
  • Износ на рата: 6 245 ден

Овој калкулатор е од информативен карактер, доколку сакате да го порачате овој продукт на рати, ставете го во кошничка, и на прозорецот за наплата изберете плаќање на рати со Kreddy.

10.990 ден

На залиха

Овој производ може да се купи на 3-36 рати.