-12%

BOSCH TWK3A011

Достапност:

На залиха


• Eлектричен бокал за вода • бела/светло сива боја • 2400W • 1.7l сад за вода • покриени греачи • заштита од прегревање • филтер кој се вади

2.299 ден 2.600 ден

На залиха