-17%
,

DE LONGHI ECAM22115 B

Достапност:

На залиха


Моќност 1450 W
Интегрирана мелница
Капацитет на вода: 1,8 l
13 поставки за ситноста на кафето
Систем против калцификација
Сад за кафе 250g
Притисок 15 bar
За еспресо и капучино

24.990 ден 29.990 ден

На залиха

Спореди