-6%
,

GORENJE WHI649EXBG

Достапност:

На залиха


Управување: Контроли на допир
Максимална бучавост: 63 dB(A)re1pW
Максимален проток на воздух 608 m?/h
Енергетска класа: B Gorenje
Essential линија Димензии
(ШxВxД): 60 ? 38 ? 33,5 cm

14.990 ден 15.990 ден

На залиха

Спореди