DYNAMIC 7487 ZIDNA 2000W

Достапност:

На залиха


Напон AC 220 – 240 V Фреквенција 50/60 Hz Струја 2000 W Самостојна или монтирана на ѕид Заштита од прегревање Прилагодлива контрола на термостатот Со далечински управувач IP20 водоотпорен

2.990 ден

На залиха

Овој производ може да се купи на 3-36 рати.