-46%
,

DYNAMIC 9352 2500W PANEL

Достапност:

На залиха


Моќност: 2500W
• Напон: 220V-240V ~ 50 / 60Hz
• Самостоен со можност за монтажа на ѕид
• функција на чување на топлина
• термичка заштита • термостат
• Индикатор за статус

1.899 ден 3.490 ден

На залиха

Спореди