ELEGANT KOMBI 2020 PEPEL

Достапност:

На залиха


Правoсмукалка за пепел Напон: 220-240V ~ 50Hz Капацитет на контејнерот: 20L Алуминиумска вшмукување цевка Функција на дување Лесна контрола Филтер кој лесно се мие Погоден за чистење на камини, печки, скари и оџаци

Број на рати: 10 рати
  • Вкупно провизиjа (СВТ 51.09%): 12 450 ден
  • Вкупен износ за отплата: 62 450 ден
  • Датум на отплата: 23.10.2020
  • Износ на рата: 6 245 ден

Овој калкулатор е од информативен карактер, доколку сакате да го порачате овој продукт на рати, ставете го во кошничка, и на прозорецот за наплата изберете плаќање на рати со Kreddy.

4.800 ден

На залиха

Овој производ може да се купи на 3-36 рати.