VIVAX BS700 KARAOKE

Достапност:

На залиха


Моќност: 70W
Поврзување: Bluetooth
Влезови: Aux, Usb
Микрофон
Капацитет на батеријата: 5000mAh

6.990 ден

На залиха

Спореди