FAVORIT 1350 INOX

Достапност:

На залиха


-60 sm телескопски модел -550 m3/h усисна моќ -2 нивоа на моќност -алуминиумски филтри ГАРАНЦИЈА 12 МЕСЕЦИ

3.990 ден

На залиха