-40%
,

FAVORIT 32DN4M3T2C2A-11 AND

Достапност:

Нема на залиха


32” (80CM)
1366?768
SMART
WIRELES ANDROID 11
QUAD CORE 1.2GHZ
MEMORY 8GB, RAM 1GB
АПЛИКАЦИИ НА GOOGLE PLAY
DVB-C DVB-T2/S2

5.990 ден 9.990 ден

Нема на залиха

Спореди
 • Дијагонала: 32” (80cm)
 • LED
 • Резолуција: 1366X768 (HD READY)
 • Wireless
 • Меморија 4GB, RAM 512 MB
 • SCART,HDMIX3,VGA,USB X2, SUPPORT CL+, WI-FI
 • ANDROID 11
 • ГАРАНЦИЈА 2 ГОДИНИ

Спецфикација:

 • Дијагонала 32” (80cm)
 • Екран led
 • Резолуција 1366×768 (hd ready)
 • Тјунер digitalen dvb-t2/s2
 • Осветлување 200 cd/m2 +/-10%
 • Време на одговор 8 ms
 • Ѕmart
 • Wireless
 • Поврзување scart, hdmi x3, vga, usb x2, поддржува cl+, wi-fi
 • Монтажа на ѕид vesa (200mm x100mm)
 • Андроид оперативен систем аndroid 11
 • Боја на рамка црна
 • quad core 1.2ghz
 • memory 8gb, ram 1gb
 • Јазик македонски; англиски; хрватски; српски
 • Поддржува апликации на google play
 • pvr функција за снимање на содржина
 • Останато – поддржува безжична тастатура; повеќејазично мени
 • dvb-c
 • dvb-t2/s2
 • Звучници 2x10w
 • Ногарки метални
 • Димензии со држач (шxвxд): 730mm x 470mm x 225 mm
 • Димензии без држач (шxвxд) 730mm × 442mm × 86 mm
 • Гаранција 2 години
SKU: ТВ320013 Категории , Ознака:
Бренд:: FAVORIT
Тежина 5 кг
Баркод

КГ

Гаранција (во месеци)

24

Вие исто така би сакале…