FAVORIT 32DN4P4T2HD

Достапност:

На залиха


• LED TV • HD Ready • Resolution 1366×768 • Dynamic Contrast 3.000.000 : 1 • Brightness: 400 cd/m2 • DVB-T/DVB-C • USB port with PVR

Број на рати: 10 рати
  • Вкупно провизиjа (СВТ 51.09%): 12 450 ден
  • Вкупен износ за отплата: 62 450 ден
  • Датум на отплата: 23.10.2020
  • Износ на рата: 6 245 ден

Овој калкулатор е од информативен карактер, доколку сакате да го порачате овој продукт на рати, ставете го во кошничка, и на прозорецот за наплата изберете плаќање на рати со Kreddy.

8.990 ден

На залиха

Овој производ може да се купи на 3-36 рати.