,

FAVORIT AF9001 AIRFRYER

Достапност:

Нема на залиха


3.490 ден

Нема на залиха

Спореди
  • Моќност: 1300W
  • 4,2L сад: да
  • Заштита од прегревање: да
  • LCD дисплеј: да
  • Тајмер: да
  • Прилагодување на температурата: 80-200°C
  • Може да се мие во машина за садови: дa

Овој Air fryer е разноврсен кујнски апарат со моќност од 1300W. Располага со голем сад од 4.2 литри, идеален за приготвување на оброци со минимална количина масло за посигурно здравје. Фритезата вклучува сигурносни функции како заштита од прегревање и LCD екран за удобен мониторинг и контрола.

SKU: СИФР0011 Категории , Ознака:
Бренд:: FAVORIT
Гаранција (во месеци)

12

Вие исто така би сакале…